O Nás


Luxe Lash je otevřena pro spolupráci s partnery po celém světě. A v mnoha dalších zemích po celém světě. Pro více informací

Lescale Cosmetics

Lescale-Cosmetics vyvinula revoluční výrobky, a vždy pružně reaguje na jakékoli tržní podmínky, proto nové technologie by neměly být překážkou, ale vítanou výzvou.

Nové trendy v kosmetice a péči o pleť jsou přijaty a realizovány tak rychle, jak je to možné z důvodu krátké rozhodovací cesty. To samozřejmě zahrnuje úzkou spolupráci a probíhající dialog s nejdůležitějším kapitálem společnosti Luxe Lash: zákazníkem! Kromě toho nejnovější výsledky výzkumu jsou v v nově sevyvíjejících produktech. To znamená, že výrobky řady Luxe Lash mohou být soustavně označovány jako moderní, nadčasové a přesto velmi efektivní.

Naše výrobky jsou vyráběny v Německu a tedy ve vysoce profesionální kvalitě.

Kromě toho, všechny řady pro péči o pleť jsou dermatologicky testované a vysoce kompatibilní s pokožkou.
V zájmu zachování tohoto vysokého standardu, společnost Luxe Lash úzce spolupracuje s laboratořemi, zkušebnami a dermatology. To potvrzuje i německá Research Laboratory Dermatest, vedoucí výzkumná laboratoř v oblasti péče o pleť a proto je pro zákazníka zaručená vysoká kvalita produktů.

Významným mezníkem v Lescale-Cosmetics je vytvoření vlastního séra na řasy a obočí.

Sérum na řasy a obočí řady Luxe Lash.

Dlouhé řasy umožňují simulovat vzhled Marilyn Monroe – dávný sen pro mnoho žen, které nejsou přirozeně obdařeny těmito krásnými a dlouhými řasami.Pomocí totoho produktu,pravděpodobně bude tento problém minulostí!

Vysoce kvalitní produkty Luxe Lash umožňují již po několika týdnech konečně hustou a lesklou linii řas – Zkuste to!

Tento produkt je nepochybně jedním z nejoblíbenějších produktů na trhu. A to není náhoda! Sérum na řasy a obočí řady Luxe Lash.

Inovativní sérum na řasy Luxe Lash obsahuje vysoce efektivní ingredience, které vám dají silné dlouhé řasy a obočí v co nejkratším čase. Jedinečná kombinace účinných látek funguje přesně tam, kde je zapotřebí: u kořene řas. Kořen je stimulován takovým způsobem, že vlasy rostou delší a lepší, a co je nejdůležitější, nevypadají příliš rychle. To znamená, že doba přirozeného růstu řas je chráněna a udržována. Výsledky stojí za to vidět! Po několika týdnech používání budou vaše řasy takové, jak si přejete: silnější, delší, přesnější a dokonce i trochu tmavší. Po nanesení mnoho žen necítí potřebu používat řasenku. Současně jsou řasy intenzivně vyživovány a mají mimořádný lesk. Celkový vzhled řas je úplně jiný.

V současné době mnoho odborných publikací popisuje nepopíratelné účinky produktů Luxe Lash. Řasy zvýrazní přirozenou krásu očí, s tou podmínkou, že jsou silné a dlouhé. S našimi produkty, každá žena může mít krásné řasy – pro svůdný pohled.

Výrobky s působivými výsledky
Dokonce i křehké řasy se stanou silnějšími během dvou týdnů používání Luxe Lash Premium kosmetickými výrobky. Kromě toho, každý sérum této řady může být také použito na obočí, aby jsme dosáhli stejného účinku: jemné, husté obočí, které spolu s řasami poskytují dokonalý rám pro ženské oko. První efekt lze vidět po dvou týdnech používání Luxe Lash, zatímco vynikající výsledky mohou být získány po 6-8 týdnech.
Produkty Luxe Lash zdokonalí vaše řasy v jediném okamžiku. Samozřejmě se nikdo v současné době nemá smířit s krátkými, křehkými a poškozenými řasami.
Dokonce i když jde o ceny produktů Luxe Lash, jsou více než příznivé. Větší balení obsahujících produkty po 7 ml Luxe Lash Premium kosmetiky, patří mezi nejlevnější na trhu – a zároveň jeden z nejúčinnějších. Všechny výrobky jsou dermatologicky testovány, což znamená, že žádné nežádoucí vedlejší účinky nebo podráždění kůže vyloučeny.