Nejčastější Dotazy


Show Filter

Rozdíl je v tom, že sérum na řasy Luxe Lash obsahuje dvakrát více činidel (prostaglandin molekuly).
Sensitive serum na řasy Luxe Lash neobsahuje prostaglandin, ale pouze kosmetické činidlo pro růst řas X-Lash.
Supreme serum na řasy obsahuje kombinaci dvou různých činidlel (činidla pro růst řas a bez prostaglandinu molekuly).

Ano je vhodné i na obočí.

Ano, můžete používat serum na řasy z Luxe Lash, i když máte trvalé oční linky.

Jemně aplikujte sérum na vaší linii řas, ideálně na denní bázi (v noci po vyčištění).

Ano, sérum je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Rozdíl je v tom, že Luxe Lash Quick sérum na řasy obsahuje dvojité množství činidel (prostaglandin molekula).
Supreme sérum na řasy obsahuje směs dvou různých činidel (činidla pro růst řas a jedno činidlo bez molekuly prostaglandinu) (to je v podstatě kombinací Luxe Lash Sensitive sérum na řasy a Luxe Lash quick sérum na řasy – ale pouze s jedinou dávkou růstového činidla obsaženého v Luxe Lash).

Rozdíly začínají s výběrem složek. Luxe Lash používá v kosmetických přípravcích pouze složky nejvyšší kvality, které se poté zpracovávají v Německu. V Německu jsou velmi přísná pravidla týkající se kvality a kontroly, a všechny naše produkty jsou vyrobeny v souladu s těmito doporučeními. Kromě toho, všechny naše výrobky jsou dermatologicky testovány, aby byla zajištěna jejich jedinečná účinnost a snášenlivost léku. Spokojenost zákazníka je také absolutní nutností. Rozsáhlé konzultace a rychlé dodání jsou nedílnou součástí našich služeb. Nabízíme také vynikající cenu a kvalitu, protože průměrné náklady na léčbu jsou nižší než 10,00 € měsíčně.

Sérum na řasy Luxe Lash si můžete zakoupit mimo Německo. V současné době máme objednávky nejen z Evropy, ale i z jiných zemí po celém světě. Proto, samozřejmě, dodáváme do zahraničí. Mělo by však být uvedeno, že doba doručení do jiných zemí se může lišit a může být mnohem delší. Zásilky posíláme přes DHL nebo Hermes. Nicméně je možné dodat zásilku do skladu DHL. Pro naše německé klienty s německým pobytem, nabízíme také platbu na dobírku, která zvyšuje pořizovací cenu zboží. Dodání do Německa je účtováno ve výši € 6,90. Přepravní náklady v rámci Evropy jsou € 9,90. Víše platby za dodávky do jiných zemí je na vyžádání.

Rychlost a spokojenost zákazníka je Luxe Lash velmi důležité. Objednávky musí být doručeny během několika dnů. Při objednávce si můžete vybrat způsob platby, který, podle pořadí, určuje rychlost dodání. Obecně platí, že tyto produkty jsou dodávány do tří pracovních dnů od zaplacení.

Zákaznický servis a diskrétnost jsou pro Luxe Lash nesmírně důležité. Výrobky jsou dodávány v diskrétním balení. Takže není možné, aby měl kdokoli přístup k důvěrným údajům zákazníků. Pouze osoby, kterým se to rozhodnete sdělit poznají, že kupujete a používáte naše produkty.

Sérum na řasy Luxe Lash nejsou prodávány v obchodech, ale je možné sérum zakoupit on-line na webových stránkách https://lescale-cosmetics.com nebo Amazon.

To se může stát běžně, zejména na začátku používání. Toto není důvod k obavám. Stačí vypláchnout oči teplou vodou a opakovat postup aplikace.

Je možné, že někteří uživatelé mají kožní reakci na lokální aplikaci séra na řasy Luxe Lash. To však zpravidla není důvod k obavám, a tato reakce zmizí v krátké době. Pokud kožní reakce nevymizí, navštivte svého lékaře.

Jestliže jste přestala používat sérum na řasy Luxe Lash, celkový efekt krásných, dlouhých, zdravých, hustých a tmavých řas postupem času zmizí. Z tohoto důvodu se nedoporučuje úplně zastavit používání, pokud chcete mít úžasné řasy.

Nezáleží na tom, jestli jste zapomněla použít sérum, prostě pokračujte jako obvykle následující večer. Vezměte prosím na vědomí, nepravidelné užívání může vést ke snížení konečného efektu. V případě aplikace séra dvakrát denně nepovede k rychlejším a výraznějším výsledkům. Budete jen zbytečně plýtvat sérum.

Po otevření sera na řasy Luxe Lash je trvanlivost – 6 měsíců.

Každá lahvička se sérem na řasy obsahuje 7 ml. To je dost na celý rok.

Léčba sérem na řasy Luxe Lash je velmi jednoduchá. Každé sérum je dodáváno se speciálním aplikátorem. To může být buď malý, tenký nebo širší kartáček. Tento aplikátor se používá pro nakreslení čáry podél linie řas. Je důležité mít pevnou ruku pro tento aplikátor, ale časem se zdokonalíte. Sérum na řasy Luxe Lash se v podstatě používá jako oční linky, v těsné blízkosti linie řas. Jeden jediný řádek je dostačující. Je však důležité, zvláště obličej a oční oblast, aby byly důkladně vyčištěny před aplikací.

První viditelné výsledky se obvykle objeví do 14 dnů. Během několika málo dnů po aplikaci na řasy a obočí budou silnější a vypadají zdravěji. Po 14 dnech dojde k zlepšení: barvy a délky řas. Nejúplnější efekt může být znát po šesti až osmi týdnech. Pro dosažení nejlepších výsledků, je nutné každý den opakovat postup. Sérum se používá jako lázeňská léčba a mělo by být používáno každý den po dobu tří měsíců. V zájmu zachování dobrých výsledků, musíte provést postup v pravidelných intervalech. To znamená, že po ukončení běžného postupu se opakuje každé dva nebo tři dny.

Přísady séra na řasy Luxe Lash jsou odpovědné za zvětšení růstu řas. Ale je třeba dodat, že u každého člověka je rychlost růstu vlasů různá. To je jediný důvod, proč řasy vyrůstají různou rychlostí. Konečný výsledek je však nezávislý na těchto rozdílech. Každá žena může mít dlouhé řasy.

Samozřejmě, můžete používat řasenku během pokračující kůry aniž by byla ohrožena účinnost séra na řasy.

Použití make-upu není problém. Doporučuje se použít sérum na řasy Luxe Lash ve večerních hodinách. Na konci dne make-up a ostatní přípravky důkladně odstraňte před použitím séra na řasy. To zvyšuje efekt během noci. Obvyklý make-up si můžete užívat během dne.

V zásadě platí, že použití séra pro řasy Luxe Lash a heny se vzájemně nevylučují. Hena dále zvyšuje účinek na oční řasy.

Sérum na řasy a obočí podle Luxe Lash obsahují pouze nejčistší a nejúčinnější ingredience pro maximální výsledky. Sensitive sérum na řasy se vyznačuje tím, že neobsahuje žádné parabeny nebo prostaglandiny. Supreme sérum na řasy poskytuje dvojí účinek na oční řasy a také bez parabenů. Quick sérum na řasy je vysoce aktivní dvojitý koncentrát účinných látek, které stimulují růst řas. Všechny složky jsou dermatologicky testovány, a jsou bezpečné pro použití.

Všechna séra na řasy, vyráběných a prodávaných Luxe Lash, prošla přísnými dermatologickými testy. Tyto testy potvrzují nejen účinnost sér, ale také jejich snášenlivost. Všechny tři séra na řasy jsou působivá, pokud jde o jejich optimální snášenlivost a bez jakýchkoliv vedlejších účinků, díky vysoce účinným složkám. V této souvislosti můžeme říci, že sérum na řasy Luxe Lash je naprosto bezpečné. Těhotné nebo kojící ženy, jakož i osoby mladší 18 let by se však měly zdržet používání séra.